DRZWICZKI REWIZYJNE

Drzwiczki rewizyjne pod liczniki, jako zabudowy wnęk.

Wszelkiego rodzaju drzwiczki rewizyjne. Pod liczniki, jako zabudowy wnęk zarówno zagospodarowanych, jak i wolnych. W zależności od przeznaczenia drzwiczki mogą posiadać zamek lub nie. Dostępne we wszystkich kolorach palety RAL (ponad 200 odcieni). Paleta dostępna w zakładce Lakiernictwo.

  • Estetyka wyrobu – Krawędź ramki tworzy element fugi, co daje obraz jednolitej kompozycji (dotychczas pozostawała pusta przestrzeń, co jest mało efektowne).
  • Kolorystyka – Oferujemy asortyment w kolorach relatywnych do kilku podstawowych barw fug, dzięki czemu maskowany otwór staje się niewidoczny, a także możliwość wykonania w kolorach nietypowych na zamówienie.
  • Zastosowanie specjalistycznych kotw montażowych – Mając na uwadze coraz częstsze stosowanie płyt kartonowo – gipsowych jako elementu wykańczającego wnętrze, umożliwiamy montaż poprzez zastosowanie  specjalnych kotw montażowych przykręcanych do płyty.
  • Sztywna rama – Rama wykonana jest z profilu aluminiowego, dzięki czemu zachowuje odpowiednią sztywność i stabilność podczas montażu i w późniejszej eksploatacji.
  • Łatwy montaż – Zarówno ramki płytek ceramicznych, jak i drzwiczki rewizyjne charakteryzuje szybkość i łatwość montażu. Produkty nie wymagają również konserwacji.

Drzwiczki wykonujemy w każdym rozmiarze.

W celu złożenia zamówienia prosimy przejść do zakładki „Kontakt”.